Pagrindinės durų bėdos ir kaip jas išspręsti?

SpynosDėl įvairiausių veiksnių gali pakisti tiek laiko, tiek namų durų padėtis ir net skleidžiami garsai. Kuo ilgiau duris naudojate – tuo jos labiau “sensta”, tad natūralu, kad norint jas išlaikyti kokybiškomis reikia skirti šiek tiek dėmesio. Investicija į duris gana nemaža, tad kur kas geriau prižiūrėti jas, o ne pirkti naujas senoms nebeatliekant savo funkcijos. Prastai veikiančios spynos, girgždėjimas, nemaloni išvaizda ir panašūs veiksniai skatina susirūpinti savo durimis.

Iškilusias problemas išspręsti gali kiekvienas, tik reikia skirti šiek tiek dėmesio, kad galutinis rezultatas patenkintų Jūsų poreikius. Durų dalys yra gana pigios (ypač jeigu pirksite internetu), o jas susitvarkyti pačiam tikrai nėra sunku. Juolab, internete yra labai daug informacijos ir naudingų patarimų, kurie Jums gali padėti greitai, pigiai ir paprastai išspręsti iškilusią problemą. Svarbiausia – neskubėti ir neišmesti durų, kurios gali būti prikeltos naujam gyvenimui.

Girgžda. Jeigu Jūsų durys nemaloniai girgžda, tokiu atveju nereikia kentėti ir gyventi su labai nemaloniais garsais, kurie gali Jums kelti diskomfortą. Juolab, tokia problema yra labai paprastai išsprendžiama. Girgždėjimas gali kilti dėl daugelio priežasčių, tačiau dažniausiai patepus vyrius aliejumi dings ir cypimas, ir girgždėjimas. Kartais reikalingas spynos patepimas, kadangi ji taip pat gali rūdyti ir vėliau duris atrakinti gali būti labai sudėtinga.

Užsikerta. Dar vieną problemą sukelia vyrai ir tai yra užsikirtimas. Paprasčiausiai, kai vyrai nebestipriai laiko duris – pakinta jų pozicija ir tuo pačiu jos kiek pakeičia savo formą. Tokiu atveju darinėjant duris jos kertasi ir vienu metu galite jų visiškai neatidaryti. Todėl labai svarbu nuolatos skirti dėmesio durims ir žiūrėti, kad jos kokybiškai veiktų.

Neužsidaro, varstosi. Durys gali ir tinkamai neužsidaryti, o tai labai erzina. Taip dažniausiai nutinka tuomet, kai durų vyriai nėra labai tvirtai pritvirtinti. Jeigu vyriai ir durų padėtis kiek pakito – tokiu atveju galima paprasčiausiai pakišti kartono gabaliuką po vyriais ir jie vėl bus stabilūs bei leis pridarytoms arba uždarytoms durims sėkmingai laikytis.

Neveikia spyna. Spynos neveikimas gali atsirasti dėl daugelio priežasčių ir šiuo atveju nelieka nieko kito kaip tik paprasčiausiai keisti jau esamą spyną visiškai nauja. Jeigu norite įsigyti reikalingą spyną labai greitai ir tuo pačiu nepermokėti – rekomenduojame elektronines prekybos vietas. Tai pats patogiausias būdas leidžiantis greitai ir sistemingai palyginti kuo daugiau variantų bei atrasti tą spyną, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Net ir pigios spynos gali būti labai kokybiškos.

Prastai atrodo. Kai durys prastai atrodo – reikia galvoti, kokiomis priemonėmis joms galima suteikti naują gyvenimą. Kol vienu atveju paprasčiausiai užtenka tik perdažyti, tuo tarpu kiti net ir papildomai jas puošia, pavyzdžiui, naudojant dekupažo technika. Šiuo atveju alternatyvų yra labai daug ir kiekvienas gali atrasti tokią, kuri jam labiausiai tinka.

Kliudo grindis. Galiausiai, kai durys kliudo grindis – reiškia, kad jos paprasčiausiai pakeitė savo poziciją ir ilgainiui su šia problema susiduria daugelis žmonių. Tokiu atveju rekomenduojame paprasčiausiai pabandyti duris pakelti kiek aukščiau.

Tik pabandžius sutvarkyti duris ir pamačius, kad Jums pačiam yra labai sunku atlikti tvarkymo darbus galite būti tikras, kad laikas keisti naujas duris. Tačiau ir tai planuojant daryti labai svarbu palyginti kuo daugiau pasirinkimo galimybių. Tokiu atveju pavyks atrasti geriausią daiktą už Jums labiausiai priimtiną kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *