Patarimai norintiems pirkti automobilį

Automobilis daugeliui yra būtinas, todėl nusprendus, kad metas jį įsigyti, turime apsispręsti ar pirkti už savus pinigus, ar skolintis. Labai gerai, jei prieš perkant perskaitoma svarbi informacija, kuri padeda daugiau sužinoti apie tai, pavyzdžiui, technologijos.lt pateikiami patarimai, kurie aktualūs prieš sudarant paskolos sutartį. Žinoma, svarbūs ir kiti patarimai.

Paskola automobilio pirkimuiJei jau tvirtai nusprendėte, kad jums yra būtinas automobilis, tai reikia nuspręsti ar jūs pirksite naują, ar naudotą. Pirmiausia reikia žinoti, kad sprendžiant šį klausimą, reikia įvertinti ir papildomas išlaidas. Perkant naują automobilį jūs sumokėsite brangiau. Jei pirksite su lizingo sutartimi, tai prisidės papildomos išlaidos tokios, kaip lizingo palūkanos, KASKO draudimas, privalomi automobilio patikrinimai nurodytuose automobilių servisuose ir kt. Perkant naudotą automobilį dažniausiai nebus privalomas KASKO draudimas, o ir lankytis galėsite kokiame tik norite automobilių servise, tačiau naudotas automobilis gali dažniau gesti, o remontas kainuos. Bet kuriuo atveju prisidės papildomos išlaidos. Turite labai gerai pagalvoti, kokį automobilį jums labiau apsimoka pirkti: naują ar naudotą?

Kai nusprendžiama, kokį automobilį pirkti, tai žinoma ir, kokia suma turi būti numatyti naujam pirkiniui. Daugeliu atveju šiame etape pirkėjai pradeda svarstyti ar taupyti, ar skolintis. Ne visais atvejais taupymas pasiteisina, nes kol taupysite, tai turėsite arba važiuoti viešuoju transportu, arba važiuoti turimu automobiliu. Kartais juk svarbiau naudotis geru automobiliu ir turėti galimybę lengvai nuvykti į reikiamas vietas, nei taupyti ilgą laiką pinigus. Tuomet galima pagalvoti apie skolinimąsi. Priklausomai nuo norimos sumos, reikės apsispręsti, kur skolintis ir į, kokias sąlygas, kurias kels skolinimo bendrovė, atkreipti dėmesį. Jums galėtų padėti patarimai, kurie yra pateikti technologijos.lt skelbiamame straipsnyje.

Nors šiuo metu yra labai daug kredito įstaigų, kurios suteikia reikiamą pinigų sumą automobiliui, tačiau skiriasi sąlygos. Jūsų užduotis – pasirinkti teisingai. Norint pasiskolinti pinigų, galimos įvairios išeitys, tačiau skolinantis iš kredito bendrovių, reikės pasirinkti ar norite pirkti sudarant lizingo, ar paskolos sutartį. Pastarasis pasirinkimas labiau tinkamas tais atvejais, kai skolinamasi naudotam automobiliui, kurio kaina nėra didelė. Taip yra dėl paprasčiausios priežasties – lizingo sutartis galima tik nuo tam tikros sumos (dažniausiai nuo 5 tūkst. eurų). Jei suma yra mažesnė, nei nustatyta, tai lizingo sutarties jūs negalėsite pasirašyti. Be to, yra tokių sąlygų, kurios nepalankios perkant naudotą automobilį. Esant mažesnei sumai, verta sudaryti paskolos gavimo sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *