Patarimai organizuojantiems vestuves Plungėje

Renginiai PlungėjeSuorganizuoti vestuves – didelis darbas, kaip ir organizuojant bet kurį kitą didesnį renginį. Šį kartą norime atkreiptidėmesį į nedidelį miestelį Telšių rajone, Plungę, ir tai, kaip galėtų vykti vestuvių renginiu organizavimas Plungeje. Nedideliuose miesteliuose viešų švenčių, sutelkiančių visą bendruomenę, paprastai vyksta mažiau arba jų pasirinkimas būna nedidelis. Tačiau gyventojai visada gali patys organizuoti savo asmenines ar bendruomenių šventes. Kokios galėtų būti vestuvės Plungėje? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį? Keletas patarimų tiems, kas planuoja susituokti Plungėje ir nori suorganizuoti tikrai efektingą renginį.

Patrauklios Plungės vietos

Kadangi atkreipėme dėmesį būtent į šią vietą, vertėtų pasakyti, jog Plungė Lietuvoje žinome bent dėl dviejų priežasčių. Visų pirma – stebina išskirtinė plungiškių tarmė, kurią išgirdus bet kur kitur Lietuvoje sulauksite itin didelio suklusimo. Mat tartis skamba panašiai kaip latvių kalba. Antras dalykas, kuriuo garsi Plungė – tai nuostabus Oginskių dvaras. Būtent jis ir yra tai, dėl ko verta organizuoti išskirtinius renginius ir vestuves Plungėje. Prie šio nuostabaus dvaro galima surengti vestuvininkų fotosesiją, taip pat pasidaryti jaukų pikniką dvaro teritorijoje. Taip pat Plungėje stovi toks istorinis paminklas kaip šv. Florijono skulptūra, be to, miestelio centre įrengtas gražus fontanas. Tad jeigu jau nusprendėte tuoktis Plungėje, ypatingą šventės dieną aplankykite šias įžymias vietas. Originali fotosesija gali pavykti ir prie upelio su nedideliu kriokliu bei Plungės pakraščiuose esančiuose apleistuose rajonuose, kur galima sukurti išskirtinę Berlyną primenančią atmosferą nuotraukoms.

Profesionalus renginių organizavimas

Dažnai poros prieš nuspręsdamos susitituokti ima galvoti, kad joms vertėtų tiesiog pasikviesti kelis liudininkus ir vestuvės būtų labai kuklios. Nieko per daug organizuoti kaip ir nereikėtų. Tačiau galiausiai beveik visi beveik visada prieina prie didesnės šventės varianto. O artėjant tai šventei prasideda panika – reikia juk tiek daug visko suorganizuoti. Būtent tam, kad galėtumėte džiaugtis savo švente be didelių nervų, siūloma išeitis – profesionalūs renginių organizatoriai. Priklausomai nuo to, kiek pinigų galite išleisti organizavimui, galima specialistams perleisti tam tikrus organizavimo darbus. Jie tikrai gali pasirūpinti visa vestuvių programa, valgiaraščiu, maistu, fotografais, dekoracijomis, muzika, patalpų nuoma, aparatūros nuoma, renginių vedėjais ir pan. Aišku, galbūt kažką norite daryti patys, tarkime, pasisamdyti savo pažįstamas šeimininkes maisto gaminimui, tokiu atveju, galite pasamdyti profesionalus tik toms dalims, su kuriomis sunkiau susitvarkote. Turėsite ramesnę galvą ir vestuvės įsimins kaip šventė, o ne kaip darbas.

1 komentaras “Patarimai organizuojantiems vestuves Plungėje

  1. Mes Oginskių dvare kėlėm vestuves, tik gražiausi prisiminimai, nuotraukos nerealios buvo.. Ir kainą gerą pavyko suderinti, labai patenkinti buvom. Žiedus internetu pirkom, puikiai tiko, dar dabar žiūrinį į ranką su žiedu atsigamina visi gražūs prisiminimai iš ypatingosios dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *