Plastikiniai langai: mitais, kuriais turite netikėti

Langai iš plastikoJeigu šiuo metu renkantis plastikinius langus, tokiu atveju dažniausiai svarstote tarp dviejų pasirinkimo alternatyvų. Daugelis žmonių išties pirmiausia palygina plastikinius ir medinius langus, kadangi šios galimybės pačios populiariausios. Plastikinių langų gamyba Lietuvoje šiuo metu ypač populiari. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai ilgaamžis, kokybiškas ir stilingas variantas. Visgi, norint pasirinkti teisingai – svarbiausia yra atsiriboti nuo mitų, kurie sklando internete. Pateikiame pačius dažniausius ir pasistengsime juos paneigti.

MITAS: Plastikiniai labai labai brangūs

Lyginant su mediniais, plastikiniai langai Vilniuje kainuoja kur kas pigiau, kadangi atsiranda vis daugiau kompanijų, kurios siūlo tokio pobūdžio produkciją – nieko keisto, kad konkurencija paskatina dar pigiau pasiūlyti tam tikrus gaminius. Juolab, palaukus akcijos įsigyti kokybiškus langus galima net su 50-ies procentų nuolaida. Neišnaudoti tokių galimybių būtų paprasčiausiai kvaila.

MITAS: Plastikiniai langai ilgai Jums netarnaus

Lyginant su mediniais, dar kartą tenka akcentuoti, kad plastikiniai yra geresnis pasirinkimas. Plastinių langų gamyba yra neatsiejama nuo modernių technologijų, kurių metu stengiamasi sukurti kuo kokybiškesnę produkciją prieinamomis kainomis.

MITAS: Plastikiniai langai labai nestilingi

Galima pasirinkti nuo įprastų baltų plastikinių langų, kurie šiuo metu parduodami dažniausiai iki kiek netradicinių juodos spalvos langų, kuriuos renkasi modernizmo mėgėjai. Žinoma, svarbu įvertinti ir tai, kad galima įsigyti iš plastiko gamintus langus, kurie savo išvaizda primena medinius. Stilingi, tačiau pigūs ir tvirti.

MITAS: Plastikiniai langai greitai lūžta

Plastikiniai langai nereikalauja jokios priežiūros ir labai ilgai bei sėkmingai tarnauja. Pasinaudokite šiomis galimybėmis, kurias įvertino jau daugelis žmonių. Juolab, šiems langams dažniausiai suteikiama garantija, tad bet kokio pobūdžio problemos bus labai greitai ir visiškai nemokamai išspręstos.

MITAS: Plastikiniai langai visada rasoja

Jeigu langai bus blogai įmontuoti – jie rasos. Tai galioja tiek plastikiniams, tiek mediniams langams. Tai tik dar kartą įrodo, kad labai svarbu samdytis kompaniją, kuri sudės langus. Siekiant sutaupyti dažnai padaromos klaidos, kurios vėliau brangiai kainuoja.

MITAS: Plastikiniai langai nefunkcionalūs

Rinkoje siūloma įvairių langų, kurie gali turėti papildomas funkcijas, langelius ir visa kitą, kas būtent ir garantuoja funkcionalumą bei stilingumą. Galiausiai, egzistuoja langai pagal individualius užsakymus. Tai puikus pasirinkimas ypač išrankiems klientams.

MITAS: Daug funkcijų – nieko vertingo

Kai kurie žmonės mėgsta sakyti, kad kai daiktas atlieka labai daug funkcijų – nei viena iš jų nėra tokia gera, kokios galima tikėtis. Šiuo atveju posakis visiškai netinka, kadangi plastikiniai langai savyje kuriami taip, kad būtų sandarūs ir tvirti. Tai, kad egzistuoja platus dizaino pasirinkimas pačių langų tikrai nepadarys kur kas blogesniais.

Konsultacijos su specialistas padės Jums pasirinkti tokius langus, kurie labiausiai tinka ir atrodo, kad labiausiai patenkins konkrečiai Jūsų poreikius. Atraskite kokybę ir džiaukitės ja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *