Poilsiui ir sveikatai: masažiniai baseinai ir jų priedai

Vanduo atpalaiduoja ir ramina – masažiniai baseinai atitinka tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus žmonių poreikius. Apie gydomąsias vandens savybes kalbama nuo Antikinės Graikijos laikų. Jau tuomet buvo pastebėta, kad vandens srovės ne tik atpalaiduoja, bet ir padeda gydyti įvairius susirgimus. Tiesa, verta paminėti, kad tuomet buvo naudojamos natūralių šaltinių srovės, kuriomis mėgautis galėjo tik aukščiausio luomo atstovai. Ieškant optimaliausio varianto, ilgą laiką buvo bandoma sukurti dirbtinę srovę, tačiau pirmoji masažinė vonia atsirado tik XX amžiuje.

Masažinių baseinų istorija ir tipai

Baseinai su masažo funkcijaŠiuolaikinę masažinę vonią primenantys baseinėliai buvo sukurti XX a. šeštame dešimtmetyje Amerikoje – minėtoji įranga maišė orą su vandens srove, kurdama atpalaiduojamojo masažo efektą. Tai buvo pirmasis žingsnis, paskatinęs masinę masažinių vonių gamybą. Nuo to laiko įranga stipriai patobulėjo ir pasikeitė. Ilgą laiką vandens pramogos buvo siejamos su išskirtine prabanga ir gydomaisiais SPA salonais, tačiau šiandien baseinėliai pritaikomi ir asmeniniam naudojimui namuose.

Modernūs masažiniai baseinai gali būti tiek montuojami, tiek laisvai kilnojami. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, skiriasi baseinų dydžiai, gyliai ir masažo funkcijos. Patogi įrangos valdymo sistema suteikia galimybę baseiną valdyti nuotoliniu būdu. Rinkdamiesi aukštos kokybės baseinus, galite būti tikri, kad įrangos gamybai bus naudojamos tvirtos ir patikimos medžiagos, kurios užtikrins ilgaamžę ir patikimą technikos eksploataciją.

Masažinių baseinų mechanizmas – tai vandens ir oro purkštukų sistemos, kurios masažuoja tam tikrus kūno taškus. Suspaustas vanduo purškiamas į kūną, o baseino dugne įrengtos oro galvutes kuria burbuliukus iš apačios. Susijungus šioms srovėms, gaunamas gydomojo poveikio turbo efektas. Šiuolaikinės sistemos leidžia varijuoti srovės stiprumu, dažnumu ir pasiskirstymu tarp atskirų masažo galvučių.

Modernūs baseinų priedai

Kad būtumėte tikri baseino kokybe, rinkitės patikimus lyderius, kurie parduoda baseinus palankiomis sąlygomis. Nepamirškite, kad masažinio baseino eksploatacijai bus reikalingi įvairūs priedai. Vienas svarbiausių – tinkama vandens priežiūros įranga (ir cheminės priemonės) vandens dezinfekcijai ir valymui. Daugelis SPA baseinų turi modernią audio sistemą, prie kurios galima prijungti grotuvus ir mėgautis patinkančia muzika.

Jei SPA baseinas montuojamas lauke ir yra aukštesnio pagrindo, pagalvokite apie laiptukus, kurie suteiks daugiau patogumo ir saugumo. Plati dekoro pasiūla leis sukurti pageidaujamo dizaino sprendimus. Siekiantiems apsaugoti baseiną nuo nešvarumų siūlomos modernios, patogios ir lengvai montuojamos uždangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *