Praktiški patarimai perkant gėles

Šventės ir įvairios progos neapsieina be gėlių, todėl užsakyti patikusias iš https://www.geliufeja.lt galima bet kada. Labai patogu, kai gėlės į namus Vilniuje ar kitame mieste pristatomos tada, kai reikia t.y. tiksliai sutartu laiku. Taip tikrai nepamiršite pasveikinti savo mylimų ir brangių žmonių.

Gėlių pristatymo paslaugaDažnai iškyla daug klausimų, kai einama į šventę ir nežinoma, kokias gėles neštis. Tai gali būti vestuvės, krikštynos ar jubiliejus. Ką daryti tokiu atveju? Labai gerai, kai kvietime yra nurodyta, kokias gėles galima dovanoti. Pavyzdžiui, organizuojant vestuves kvietime parašoma, kad norint pasveikinti galima įteikti baltas rožes. Tokiu atveju viskas paprasčiau, nei paprasta. Eidami į tokias vestuves įsigykite baltos spalvos rožes. Tačiau labai dažnai pasitaiko tokių atvejų, kai kvietime nenurodyta, kokias gėles pageidauja šventės organizatorius gauti. Tuomet galimi įvairūs sprendimai. Vienas iš paprasčiausių – pasiteirauti dėl gėlių. Jei atsakymo nesužinosite ar nenorėsite trukdyti ir klausti, tai galite pasinaudoti paprastais patarimais, kurie leis pasirinkti. Pagalvokite kokia proga ir kam įteiksite šias gėles. Jei tai džiugi šventė – pirkite nelyginį skaičių gėlių. Tai svarbi taisyklė, kurios būtina laikytis. Vyrams paprastai įteikiamos rožės, amaryliai, gvazdikai. Moterims pasirinkimas daug gausesnis. Be jau paminėtų galima įteikti lelijas, orchidėjas, jurginus, astras, rugiagėles ir t.t. Spalvų pasirinkimas priklauso nuo progos, amžiaus ir kitų niuansų. Tarkim, vyresnio amžiaus moteriai priimtina dovanoti raudonų rožių puokštę, o jaunai moteriai tinkamas pasirinkimas – rausvos ar baltos rožės. Vyrams tinkama gėlių spalva nepaisant amžiaus – raudona. Žinoma, galimi įvairūs pasirinkimai priklausomai nuo kitų dalykų. Be to, gėlės gali būti parenkamos ir pagal metų laiką, nes kai kurios gėlės vasaros karščius toleruoja prastai ir gali greitai nuvysti. Vis dėl to, yra universalios gėlės, kurios tinkamos įvairiems metų laikams, įvairaus amžiaus žmonėms ir įvairioms progoms. Taigi, jei vis dar nežinot, ką pirkti, tai visuomet tiks klasika tapusios raudonos spalvos rožės, raudonos tulpės ir raudoni arba balti gvazdikai. Rožės ir gvazdikai tiks vyrams, o rožės, gvazdikai ir tulpės bus puikus pasirinkimas norint nudžiuginti moterį.

Nudžiuginkite savo artimuosius ir mylimuosius užsakydami jiems gėlių. Visai nesvarbu kokia tai proga, o jei ir nėra progos, tai gėlės dar labiau nudžiugins jas gaunantį. Dabar toks didelis įvairių gėlių pasirinkimas, o tokia įvairovė leidžia dar dažniau įteikti vis skirtingų gėlių ar jų kompozicijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *