Rustic stilius namams

Interjero salonuose Dubingiai tikrai rasite Rustic stilių atitinkančių baldų ir interjero detalių, kadangi apskritai tai – vienas populiariausių stilių šiuo metu. Jis itin populiarus tarp žmonių, kurie vis labiau ima atsigręžti į gamtą ir savo namuose nori kuo daugiau natūralumo. Kokiais požymiais pasižymi šis interjero stilius?

Nereikalingų daiktų atsisakymas

DubingiaiRustic interjero tendencija eina koja kojon su tendencija atsigręžti į ankstesnius laikus, kuomet mūsų daugiavartotojiškas dar nebuvo pasiekęs tokių nežmoniškų mastų kaip dabar. Rustic – tai stilius, vyravęs prieš šimtą metų.Tai stilius iš tų laikų, kuomet mūsų seneliai ir proseneliai gyveno gražiose senose pirkiose. Jis atgimsta kartu su senaisiais įpročiais: atsisakyti plastiko, neekologiškų dalykų, grįžti prie gamtos ir prie natūralių žmogaus gyvenimo ciklų. Kartu ir prie poreikio pirkti tik tuomet, kada to iš tiesų reikia. Mes perkame be galo daug ir neįvertiname, kad dažnai tą darome tiesiog be reikalo, dėl kažkokių padiktuotų tendencijų, kurios mums nėra tokios aktualios, bet veikiau yra įpirštos. Taigi, rustic stiliaus namuose nebebus sandėliuojamos krūvos nereikalingų daiktų, taip pat nesirinks daug atliekų.

Neapdirbtas medis ir tiesiog medis

Jeigu jau įsisavinote senoviško gyvenimo būdo ypatumus, bus laikas ir tvarkyti aplinką, keisti interjerą. Besidairydami po Dubingių interjero saloną, tikriausiai labiausiai dėmesį kreipsite į medinius baldus ir medines tam tikras baldų detales. Jos labiausiai išryškės ir bus gražiausios gamtos apsuptyje, tačiau galima medieną naudoti ir standartiniame bute, jį atnaujinant. Standartinio buto atnaujinimui tos detalės bus naudojamos ir kaip patys baldai, ir kaip tam tikri komponentai tik dėl grožio. Rinkitės medinį stalą, kėdes, lentynas, spinteles, gal norsite paluby pasikabinti sijas.

Spalvos

Rinkitės ir atitinkamas spalvas: populiari balta kaip fonas, taip pat tamsios rudos, juodos, medžio atspalviai. Visame šiame derinyje dar gražiai atrodo ir žalių atspalvių komponentai, kuriuos galima jaukiai įtvirtinti tokiuose namuose.

Senovinės metalinės detalės

Vienas gražiausių dalykų namams – tai senovinės metalinės detalės, kurios kadaise tiesiog buvo praktinis pasirinkimas, o dabar tampa ir stiliaus detale. Tai žalvario arba bronzos kabliukai, čiaupai ir kitos detalės, kurios sukuria jaukumą ir grožį namams.

Minkšti ir natūralūs audiniai

Rustic stiliaus namuose taip pat puikiai derės minkšti ir pūkuoti, kailį primenantys užtiesimai. Dar čia galės būti ir kažkur numesta lininė antklodė, užtiesimas baldams, tai taip pat bus labai gražios detalės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *