Ryšys – svarbiausias kriterijus, renkantis fotografą vestuvėms

Vienas iš svarbiausių darbų, kuriuos turi atlikti būsimi jaunavedžiai, tai išsirinkti fotografą, kuris galėtų įamžinti jų meilės šventę patenkinant visus lūkesčius. Dažnai rekomenduotina rinktis vietinį fotografą, kuris puikiai pažinotų vietą ir jaustų jos dvasią, turėtų savų idėjų – pavyzdžiui vietinis vestuvių fotografas Klaipėda gali pasinaudoti kaip romantiškos ir sentimentalios istorijos pasakojimo įrankiu, kur sujungiamos gamtos jėgos, sentimentalūs vaikystės kiemai ir išskirtiniai Lietuvos pušynai, būtet šitas miestas tituluojamas vienu romantiškiausiu Lietuvoje.

Autentika

Fotografė GaudutytėŠiandien ypatingai populiaru visi lietuviški tradiciniai motyvai, kurie negana to išties atrodo labai originaliai ir retai yra naudojami vestuvių fotosesijose, todėl rekomenduojame apsvarstyti šią mintį, jei ieškote originalios idėjos. Vietinis fotografas, pasižymintis profesionalumu šią idėją gali išpildyti išties įspūdingai. Tačiau jau turint idėją į ką reikėtų atsižvelgti, renkantis fotografą apart jo santykio su vieta, kurioje norite atlikti fotosesiją?

Santykis

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuo turėtumėte kliautis – tai ryšys su fotografu. Būtinai jį patikrinkite susitikdami su juo ir aptardami savo idėją. Kodėl tai svarbu? Todėl, kad net patiems geriausiems profesionalas kartais nepavyksta patenkinti savo klientų poreikių – grožis yra subjektyvus dalykas, todėl būtina jį aptarti ir surasti bendrą požiūrio tašką. Tai, kas gražu profesionalui, nebūtinai gali būti gražu ir jums. Nors dažniausiai renkatės kandidatus pagal jų darbų pavyzdžius, tačiau atsiminkite, kad niekada nežinote ar fotografijų idėjos autorius yra pats fotografas ar tai griežtai padiktuotos naujavedžių sąlygos. Ryšys ir tarpusavio supratimas yra kur kas svarbiau už techninius dalykus.

Dažnai girdimas mitas yra, jog geriausias vestuvių fotografijas atlieka moterys, tačiau tai nėra teisybė, verčiau tik sutapimas. Nuotraukas atlieka menininkas, o ne žmogaus lytis, o menininkas slypi žmogaus viduje – tai profesionalumas, smulkmenų pastebėjimas, kūrybiškumas. Todėl negalima teigti, jog moterys yra geresnės vestuvių fotografės. Kaip pavyzdį galime patikrinti paieškos sistemoje įvesto raktažodžio „vestuvių fotografas Klaipėda“ gautus rezultatus ir lyginant tiek moterų tiek ir vyrų fotografų darbus galime pastebėti, jog jie vieni kitiems išties nenusileidžia – stiprūs gamtos motyvai, tarpusavio ryšys, žvilgsniai ir unikalios idėjos. Ieškokite bendraminčio žmogaus, kuris galėtų su kaupu išpildyti jūsų lūkesčius.

1 komentaras “Ryšys – svarbiausias kriterijus, renkantis fotografą vestuvėms

  1. Pritariu visiškai. O dar geriau, kai tas ryšys užmezgamas ir tęsiasi toliau. Mes su savo vestuvių fotografu nasicomyfoto.lt iki dabar palaikom ryšį. Kai tik prireikia kažkokiai progai, pirmas skambutis jam ir jau susitarta. Nėra jau paskui kažkokio varžymosi ar nepasitikėjimo, labai gera yra turėti profesionalą žmogų šalia, kuris tikrai tavęs „nepaves“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *