Šalto asfalto savybės

Kuo ypatingas šaltas asfaltas?Jei jau skaitote šį straipsnį, tikriausiai esate susipažinęs su tuo, kas yra saltas asfaltas. Jei ne, štai jums trumpas apibūdinimas – tai klasikinio asfalto pakaitalas, kuris gali būti panaudotas žymiai efektyviau ir paprasčiau, sutaupant tiek laiką, tiek ir pinigus. Jei tokio apibūdinimo jums maža, internete galite paieškoti detalesnės informacijos apie šią medžiagą. Tiesa, lietuvių kalba informacijos iš tiesų yra ganėtinai mažai, todėl, priklausomai nuo to kuria užsienio kalba šnekate, paieškas atlikti patariame angliškai arba rusiškai. Na o šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, kokiomis savybėmis pasižymi saltas asfaltas.

Saltas asfaltas – vien privalumai

Pradėkime nuo to, kad priešingai ne įprastas asfaltas, saltas asfaltas yra tikras išsigelbėjimas visiems žmonėms, kurių profesija nėra kelininkas. Tikriausiai esate pastebėję, jog norint atlikti asfaltavimo darbus kelyje, tam prireikia daug labai didelės technikos – sunkvežimio su žvyru, volo, asfalto klojimo mašinos ir t.t. Samdytis tokią techniką bei darbininkus mokančius ja naudotis kainuotų tikrai labai daug pinigų. Laimei, saltas asfaltas yra pritaikytas būtent mėgėjiškam naudojimui. Jo nereikia kažkaip specialiai paruošti, maišyti su žvyru ar kitomis medžiagomis – tiesiog jį iš pakuotes ir viskas, asfaltas paruoštas.

Kitas neabejotinas šalto asfalto privalumas yra darbų paprastumas. Jei norite užtaisyti duobę savo kieme, jums nereikės atlikti jokių pasiruošimo darbų – duobė gali būti bet kokios formos ir padengta bet kokiomis medžiagomis – dulkėmis, smulkiomis šiukšlėmis ar net vandeniu. Vienintelis dalykas kurio jums reikės, tai kastuvas ar kitas panašus įrankis su kurio pagalba galėtumėte užlyginti asfaltą.

Be to, saltas asfaltas yra visiškai atsparus temperatūroms, tad nesvarbu ar už lango -25 ar +15, jūs galėsite atlikti visus kelio remonto darbus. Rezultatas naudojant šaltą asfaltą yra labai greitas, nes užtaisius duobę jau po keliolikos minučių galėsite per ją drąsiai važiuoti savo automobiliu. Jei bijote, kad jums reikės daug fizinės jėgos atlikti remonto darbus naudojant šaltą asfaltą, labai klystate – dažniausiai ši medžiaga supakuota į patogias 10 ar 20 kg pakuotes, todėl tam neprireiks jokių papildomų įrankių ar įstabios fizinės jėgos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *