Kaip įsidarbinti santechniku Kaune

Kai daug amatininkų darbo jėgos tiesiog emigruoja į kitas šalis laimės ieškoti, jūs galite būti tais, kurie pasakys „velniop“ ir imsis amatų čia, Lietuvoje, Kaune. Santechnikas Kaune – tokia galėtų būti jūsų specialybė, ir už ją visai neblogai uždirbtumėte, bet turėsite pasistengti. Nuo ko pradėti ir ką daryti?

Mokykitės

Santechnikas KauneGalite studijuoti specialiose mokyklose ir ten gauti informaciją. Nuėję į profesinę mokyklą pastebėsite, kad daug žmonių ten visai ne „vos mokyklą baigiantys dvejetukininkai“, o protingi žmonės, baigę universitetą, pavyzdžiui, humanitarinius mokslus ir dabar negalintys gauti darbo pagal specialybę. Šiais laikais jau tapo kone norma po filosofijos, istorijos ar filologijos mokslų griebtis kitų mokslų, kurie padėtų įgyti specialybę. Taigi, tai yra sveikintinas požiūris ateiti pasimokyti profesijos, konkretaus darbo, kurį kažkam reikėtų atlikti. Teorinių žinių šiais laikais nebūtina vykti semtis į mokyklas, galima mokytis ir savarankiškai: internetu, iš knygų.

Atlikite praktiką

Nežiūrėkite į viską taip formaliai, jog „praktika“ yra tik tai, kas parašyta jūsų mokymosi lape. Atlikite praktiką patys, ir tai padės jums tobulėti. Daug lengviau mokytis tiems, kurie stengiasi turėti kuo daugiau praktikos, kurie mokosi darydami dalykus iš karto. Tik tokiu būdu galėsite patirti, ką reiškia pajusti tam tikrus santechnikos sunkumus. Keliaukite pas žmones, pataisykite jų santechnikos bėdas. Pas save, pas artimuosius taip pat nuolat montuokite santechnikos detales ir tai leis išmokti naujų dalykų. Jeigu turite pažįstamą, kuris yra santechnikas Kaune, paprašykite, kad pasiimtų kartais drauge į darbą, ir padėkite jam, ne tik stebėkite.

Turėkite savo portfolio

Nors esame įpratę, kad portfolio turi tik tie, kurie, pavyzdžiui, kuria dizainą ar daro kitus miestietiškus vizualius darbus, tačiau metas keisti požiūrį. Kaip santechnikas Kaune, jūs puikiai žinote, kurie jūsų santechnikos projektai buvo patys sunkiausi, kada išsprendėte didžiausius galvosūkius ar labai tvarkingai naujai sujungėte vamzdžius. Iš to ir formuokite savo darbų kolekciją – jūsų portfolio.

Siūlykitės darbdaviams

Negalvokite, kad darbas vieną dieną atsiras, nukris jums ant galvos. Arba, kad staiga vieną dieną pamatysite tobulą skelbimą, parašysite darbdaviams ir jus iškart priims. Jeigu norite dirbti pagal specialybę santechniku, turite įprasti dažnai ir daug save siūlyti būsimiems naujiems darbdaviams. Nereikia laukti, kol įmonė paskelbs konkursą, siūlykitės visiems, pas ką norėtumėte dirbti, ir tikrai kur nors paaiškės, kad kaip tik trūksta naujo gero santechniko, ir tai būsite jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *