Savaitgalio kelionė į Prancūziją

Šiuo metu labai populiarios savaitgalio keliones. Norintys trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, bet neturintys galimybės turėti ilgas atostogas renkasi 2-3 dienų poilsį. Pasiūla tokių kelionių dabar labai didelė, tad rinktis iš ko tikrai yra. Šįkart pakalbėkime apie Prancūziją. Šalis, kuri garsėja savo nuostabia istorija ir architektūra. Tokia yra garsioji Prancūzija. Turistai kiekvienais metais plūsta į šią nuostabią šalį iš įvairiausių pasaulio kampelių. Juk ne veltui sakoma, kad vieną kartą pabuvojus Prancūzijoje, vėl norima į ją sugrįžti.

KelionėsRenkantis miestus, kuriuos galima aplankyti, atminkite, kad savaitgaliai trunka labai trumpai, tad jei neturite galimybės pasiimti ilgesnės trukmės atostogas, tai rinkitės vieną miestą, kurį aplankysite. Jei vyksite į Prancūziją pirmą kartą, tai geriausias pasirinkimas bus šalies sostinė. Ne veltui Paryžius kasmet sutraukia milijonus turistų. Tai labai populiarus miestas. Jo simbolis – Eifelio bokštas. Pakilti ir pasigrožėti Paryžiaus panorama tiesiog privaloma. Iš čia atsiveria nuostabus miesto vaizdas. Sekantis lankytinas objektas, nors ir nukentėjo nuo gaisro, tačiau pamatyti tai, kas spėta išsaugoti ir pajusti neapsakomą jausmą, kuris užplūsta būnant šalia garsios Dievo Motinos katedros – tiesiog būtina. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis, pasisėdėjimai jaukiose kavinėse ir Eliziejaus laukų lankymas tikrai paliks gerus prisiminimus. O jei esate meno ir istorijos gerbėjas, tai tikriausiai jūsų nenustebins tas faktas, kad Paryžiuje gausu puikių muziejų, kuriuos tiesiog būtina aplankyti.

Dar vienas puikus miestas pietų Prancūzijoje – Nica. Viduržemio jūros pakrantė – puiki vieta mėgstantiems kurortinius miestus. Žinoma, lankantis čia prioritetas atiteks nuostabiai gamtai. Tad skirkite laiko tiesiog pasivaikščiojimams ir poilsiui, o likusį laiką galite skirti lankytinų vietų lankymui. Pavyzdžiui, Cholline de Chateau pilis stovinti ant nuostabaus kalno bus ne tik istorinis objektas, bet ir vieta, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Visos savaitgalio keliones metu mieste būtina pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, užsukti į šiuolaikiškai įrengtą Massena aikštę ir apsilankyti garsiajame Cours Saleya turguje. Verta paminėti, kad senamiestyje stovi Chapelle de la Misericorde bažnyčia, kuri garsėja savo įspūdinga baroko stiliaus architektūra. Tai viena garsiausių baroko stiliaus bažnyčių visoje Prancūzijoje.

Net ir trumpas pabėgimas nuo rutinos gali praskaidrinti jūsų gyvenimą. Kelionė savaitgaliui tikrai puiki išeitis nenorintiems ar negalintiems pasiimti savaitės ar dviejų savaičių atostogas savo darbe. Šiuo metu galimybės rinktis iš daugybės pasiūlymų yra tikrai labai didelės. Tereikia išsirinkti patinkantį miestą ir leistis į kelionę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *