Šis tas apie oro sausintuvus ir vakuumo siurblius

Statybose ir remonte labai gali praversti oro sausintuvai ir kita technika. Ką reikėtų apie juos žinoti. Supažindiname su aktualiais klausimais.

Vakuumo siurbliai

Vakuumas yra tiesiog ištrauktas oras iš tam tikros erdvės. O siurblys – tai tas pats siurblys, kuris ištraukia tą orą iš patalpos, indo ar kito sandaraus tūrio. Vakuumo siurblys gali būti naudojamas automobiliuose. Matome, kad, pavyzdžiui, po pievą važinėja traktoriai, kurie pjauna žolę, ir yra kiti, kurie susiurbia nugrėbtus lapus, ten gali būti naudojami vakuumo siurbliai. Taip pat gali būti naudojami maisto pramonėje, kitur. Pavyzdžiui, jeigu reikia išsiurbti lauko išvietę, tam reikia labai didelės jėgos, ir ten gali būti naudojamas galingas vakuumo siurblys.

Oro sausintuvai

Siurbliai nuomai ir pirkimuiDrėgname rūsyje galima pastatyti oro sausintuvus. Jis per save perleidžia orą ir tam tikru būdu filtruoja deguonį, sugeria vandens daleles iš oro ir išleidžia jau sausą orą. Rūsyje oro sausintuvai yra pravartūs, kadangi rūsyje besikaupianti drėgmė teikia tam tikrą šalutinį poveikį. Rūsyje ir maisto produktai stovi, ir žmonės gyvena, kad būtų palaikoma tam tikra šiluma ir drėgmė, tai gali būti reguliuojama tokių prietaisų kaip oro sausintuvai pagalba. Labai dažnai sausintuvus naudoja fabrikuose ar sandėliuose, kur yra laikoma elektronika, nes elektronikai itin kenkia drėgmė, kadangi kontaktai labai oksiduojasi. Pramonėje gali būti naudojamas oro sausintuvas, jis paprastai turi tik vieną funkciją – sausinimo. Drėkinimą sukelia kitas įrenginys.

Statybose ar remonto metu oro sausintuvai irgi gali būti naudojami tuo metu, kuomet nuglaistoma siena ar nudažyta, reikia, kad kuo greičiau džiūtų. Ne paslaptis, kad būtent dėl tam tikrų ilgai džiūstančių dalykų, statybų procesai ir užtrunka ilgiau, tad oro sausintuvai ten taip pat gali pasitarnauti.

Oro drėgmė yra negerai žmogaus sąnariams, todėl sausintuvai yra kažkas tokio, kas gali pagelbėti tiems, kas gyvena itin drėgnomis sąlygomis. Labai praverčia oro sausintuvai ir ten, kur yra laikomos įvairios birios medžiagos, pavyzdžiui, cemento, miltų, grūdų sandėliuose. Kadangi sudrėkę birios medžiagos sulips arba gali supelyti, arba atsitikti kitas neigiamas poveikis.

Taigi, norint reguliuoti drėgmę namuose, statybose, pramonėje, verta turėti tokias priemones kaip oro sausintuvai. Tiesa, jeigu pramonėje oras visiškai išsausinamas, žmogui tai gali būti netinkamos sąlygos dirbti, nes itin sausėja gleivinės. Dėl to patalpose, kur dirba žmonės, tam tikrais atvejais kaip tik naudojami oro drėkintuvai.

1 komentaras “Šis tas apie oro sausintuvus ir vakuumo siurblius

  1. Is tiesu isigyjus oro sausintuva, uz nedidele kaina – gauni didele nauda. Naudojantis juo sumazeja tikimybe apsirgti ivairiomis rudens ar pavasario ligomis, taip pat namuose oro pojutis jauciasi zymiai lengvesnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *