Siuntos ir perkraustymo paslaugos

Persikraustymas – visada emociškai svarbus sprendimas žmogaus gyvenime. Pasiryžimas namus kurti kitoje vietoje visada reikalauja ne tik daugybės dalykų įvertinimo, bet ir sudėtingų kraustymosi darbų. Perkraustymo paslaugos yra puiki galimybė išvengti sudėtingo ir varginančio darbo, kadangi, pačiam pervežant savo per daugybę metų„užgyventą“ turtą ne tik sugaištama daug svarbaus laiko, bet ir kyla tikimybė darbus atlikti nekokybiškai, apgadinti baldus. Šiandien pakalbėsime apie vieną iš perkraustymo paslaugas teikiančių Lietuvos įmonių.

UAB Valdelio siuntos paslaugos ir veikla

Pervežimų paslaugosBendrovė Valdeliosiuntos.lt siuntas pristato visoje Lietuvoje, Anglijoje, Vokietijoje. Vežamos statybinės medžiagos, buitinė technika, įvairaus tipo siuntos, motociklai, motoroleriai. Įmonės atstovai garantuoja, kad siuntos pervežamos kokybiškai ir saugiai. Bendrovės internetinėje svetainėje pateiktas aiškus ir puikiai suprantamas kainoraštis, be to pateikti visi bendrovės kontaktai, kuriais galite kreiptis visais jums rūpimais klausimais. Konsultantai papasakos ne tik apie siuntų pervežimo specifiką, tačiau ir padės jums priimti geriausius sprendimus. UAB Valdelio siuntos jau ne vienerius metus specializuojasi ne tik siuntų pervežimo bet ir perkraustymo paslaugų sferoje. Bendrovės pagrindinės vertybės – atsakingumas, sukaupta patirtis bei inovatyvi technika. Kadangi Lietuva-Anglija lietuvių stautai kiekvieną savaitę yra gana intensyvūs, bendrovė veža įvairaus tipo siuntinius, siuntas, baldus. Yra žmonių, kurie,besikraustydami į svečią šalį, vežasi baldus arba kitus stambius daiktus, todėl svarbu, kad tokios stambesnės apimties siuntos būtų vežamos atsakingai. Sulig kiekvienais metais įmonė siekia tobulėti, tobulinti savo technika, įgyti naujų teorinių ir praktinių žinių. Ne paslaptis, kad bendrovei UAB Valdelio siuntos dažnai tenka vežti motociklus, motorolerius ir kitas lengvas transporto priemones. Tokių brangių krovinių pervežimui bendrovė naudoja kokybišką ir inovatyviątechniką, specialius automobilius. Bendrovė taip pat yra sertifikuota gyvūnų vežėja. Jeigu norite į svečią šalį keliauti su savo augintiniu arba norite, kad naminis gyvūnas būtų nuvežtas iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją bei atvirkščiai, galite nedvejodami kreiptis būtent į šią įmonę. Ne tik perkraustymo paslaugos, bet ir gyvūnų pervežimas atliekamas ypač kokybiškai. Vežėjai pasirūpins, kad gyvūnams kelionė nebūtų sudėtinga, nekeltų streso, jiems užtikrinamoskomfortiškos sąlygos. Svarbiausia, kad jūsų mylimas gyvūnas turėtų svarbiausius dokumentus, sveikatos patikros išrašus. Jeigu planuojate savo augintinį „į kelionę paleisti vieną“, pasirūpinti jo svarbiausiais daiktais iš anksto. Rekomenduojama net jo mėgstamą žaislą įdėti –kad augintinis nejustų visiško svetimumo. Bendrovei svarbiausia, kadjūs pateiktumėte tikslius adresus, kad jūsų siunta tinkamai pasiektų adresatą, negaištant papildomo laiko ir neklaidžiojant po svetimą šalį. Kalbant apie perkraustymo paslaugas, UAB Valdelio siuntos taip pat galima laikyti savotišku fenomenu, kadangi tokios paslaugos galimos ir už Lietuvos ribų. Per ne vienerius veiklos metus bendrovė teikė panašias paslaugas daugybei žmonių, todėl subūrė nemažą patenkintų klientų ratą. Atlikdami perkraustymo darbus patys, kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, žmonės dažnai padaro klaidą, kadangi save stipriai apsunkina, yra priversti ieškoti tinkamų automobilių, galiausiai sugaišta daug daugiau laiko, negu sugaištų tokius darbus atliekantys profesionalai. Būtent todėl UAB Valdelio siuntos – puikiai tinka šiam darbui.

Geriausi atsiliepimai apie UAB Valdelio siuntos

Edvinas B. iš Marijampolės į Didžiąją Britaniją persikraustė jau prie gerą pusmetį. Daug turto vyras nebuvo užgyvenęs, todėl, kadangi jau turėto pustuštį nuomojamą būstą Didžiojoje Britanijoje, nusprendė savo kelis smulkius baldus nusigabenti į naujus namus iš Lietuvos. Kadangi daug gerų žodžių buvo girdėjęs apie UAB Valdelo siuntos, vyras net neabejojo, kurios bendrovės perkraustymo paslaugos kokybiškiausios. „ Visai nesvarbu, ar jūsų gyvenama vieta Marijampolė, ar Jonava, ar nauji kotedžai Vilniuje – jūsų turtą UAB Valdelio siuntos saugiai paims ir saugiai nugabens į kitą šalį“- teigia Edvinas.

2 komentarai “Siuntos ir perkraustymo paslaugos

  1. O jeigu didesnį krovinį atiduoti logistikos įmonei? Mums reikėtų nemažai daiktų pervežti į Švediją, tai galvojame, kokį variantą rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *