Sodyboje – su vandeniu susiję malonumai

PirtysVanduo – mūsų gyvybės šaltinis. Kažkam patinka pirties nuoma vien dėl noro įkaitus pasipliuškenti eketėje. Kažkas ieško kubilo nuomos. Vandens ir karčio suteikiami malonumai – tradicinės linksmybės, kurių labiausiai lietuviai ir trokšta per savo asmenines šventes. Taigi, jeigu ieškote sodybos, gali būti, kad jūs, kaip ir daugelis kitų žmonių, pageidauja tokios pramogos:

Pirtis

Be abejo, pirties nuoma lietuviui – labai pažįstamas reikalas. Tarsi mūsų kraujyje užkoduotas kažkoks pirties ieškojimo genas. Gal dėl to, kad kadaise pagonybės laikais su malonumu visi prausdavosi ir švarindavosi viešose pirtyse? O gal ir ne dėl to. Tačiau pirtis – tikrai populiarus dalykas, kurį lietuviai mėgsta ir bent jau šventės metu norės toje pirtelėje pabūti. Žinoma, tikras privalumas yra tai, kad beveik visuomet, ieškant sodybos nuomai, rasite tokias, kurios turės savo pirtį. Taigi, visada bus galima tikėtis, kad galėsite ten patogiai ir pailsėti, ir pirtyje maloniai praleisti laiką.

Ežeras arba upė šalia

Dauguma žmonių taip pat nori ne tik pirties, bet ir gyvojo vandens šaltinio greta sodybos. O daug kam tai – ir pirminis prioritetas. Sakoma, kad Lietuva – ežerų ir upių kraštas. Tad nenuostabu, kad šis noras yra ne taip ir sunkiai įgyvendinamas ir ežeras ar upė visgi gali būti kažkur netoliese. Sodybos puikiai žino, kad uždirbs geriau būtent tada, kai šalia bus toks vandens telkinys, tad ir vietą sodybai renkasi pagal tai, ar šalia yra tokia valda.

Kubilas

Dar vienas variantas – kubilas. Itin tinka, kai šventė vyksta šaltesniu metų laiku ir žmonės negali taip paprastai įbristi į vandenį upėse, ežeruose ir tvenkiniuose. Kubilas yra malonumas, kuris prieinamas tiems, kas nuomojasi jį turinčią sodybą. Žinoma, yra ir mobilaus kubilo nuoma. Ji leidžia šią pramogą atvežti bet kur – net ir į sodybą, kurioje kubilo nėra.

Burbulinė vonia

O čia jau – moterų mėgstamas dalykas. Burbuliukų vonios gali būti įrengtos ir kaimo sodybose, turinčiose itin aukštą komforto lygį. Juk smagu ne tik mirkti vandenyje, bet ir jausti, kaip jis burbuliuoja.

SPA ir baseinai

Tokias paslaugas teikia jau labiau nebe paprastos sodybos, o viešbučiai, sanatorijos, pramogų kompleksai, kurių ir nuoma tikrai yra brangesnė. Tačiau tie, kas nori užtikrinti svečiams didžiausius malonumus, gali pasirinkti ir tokias pramogų vietas bei jose gerai praleisti laiką ar atšvęsti svarbias šventes.

1 komentaras “Sodyboje – su vandeniu susiję malonumai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *