Su nuomotu autobusiuku – į Lenkiją baldų

Suvalkijoje gyvenanti ponia Laima sako, kad mikroautobusų nuoma ir kelionė į Lenkiją apsipirkti baldų ir statybinių medžiagų apsimoka labiau nei visų jai reikalingų medžiagų pirkimas Lietuvoje. Taigi, ponia Laima jau beveik pabaigė remontą, tačiau vis dar džiaugiasi tuo, kiek daug per jį sutaupyti padėjo krovininių automobilių nuoma bei kelionės į netolimą kaimyninę šalį stambesnių laimikių ieškoti.

Statybinės medžiagos

Kelionė autobusuLaima sako, kad statybinės medžiagos savoje šalyje jai pasirodė labai brangios. O ypač nedideliame Suvalkijos miestelyje, kuriame ji gyvena. „Žinote, čia nėra didelis pasirinkimas, taip gaunasi, kad norėdama rasti kažką geresne kaina ar apskritai taip, kaip norėtum turėti, tenka vis tiek važiuoti į kitą miestą ir jame ieškoti. Tai geriausia pas sūnų į Vilnių važiuoti. Bet išeina taip, kad ta Lenkija net arčiau truputį, o pigiau viskas trečdaliu, kai kur net dvigubai. Tai net ir mikroautobusų nuoma išeina nebrangi, nes vis tiek labai nemažai pavyksta sutaupyti. Ypač, kai tu skaičiuoji dideles išlaidas, tai tie 30 sutaupytų procentų yra labai daug. Kadangi čia neturiu automobilio, su kuriuo lengvai galėčiau parsivežti didesnius krovinius, tai man padeda automobilių nuoma, leidžianti tiesiog išsirinkti didesnį mikro autobusą. Į jį per du važiavimus susikroviau visas statybines medžiagas. Daugiausiai sutaupiau, pirkdama grindis, plyteles, tinką, dažus. Galėjo tilpti viskas ir į vieną mikro autobusą, bet abu kartus dėl kompanijos važiavo ir daugiau žmonių, jie taip pat nemažai visko prisipirko, ir autobuse liko mažiau vietos.

Baldai

Aišku, kad baldų pirkimas Lenkijoje yra tiesiog nuostabus dalykas. Ten viską gali gauti taip pigiai, kad negali likti nepatenkintas. Tiesiog puiku, kiek tai džiaugsmo išvis gali sukelti. Man reikėjo minkšto kampo svetainėje. Reikėjo, kad jis būtų ilgesnis, kad ir mano aukštaūgiai vaikai, pas mane atvažiavę pernakvoti, galėtų ten tilpti ir išsitiesti. Bet jie dar nesilankė. Tai iš pradžių žiūrėjau lietuviškose parduotuvėse internete – labai brangu. Tada važiavau į Vilnių pas sūnų, tuo pačiu ir parduotuvės aplėkėme. Jeigu randu kažką tinkamo, patogaus ir gražaus, ta kosmine kaina. Galiausiai kelionė su mikroautobusu į Lenkiją buvo pats geriausias pasirinkimas ir vėl, kadangi parsivežiau visus baldus. Šį kartą į automobilį viskas tilpo per vieną reisą, nes buvo mažiau žmonių. Tai tiek apie mano keliones į Lenkiją ir baldų pirkimą. Sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *