Trys visažistų paslaptys tobulam dieniniam makiažui sukurti

Tinkamai parinkta ir profesionalia ranka užtepta kosmetika daro stebuklus. Ji sukurs tai ko nesukurs chirurgas, arba nedavė motina gamta, pridės arba atims metų, privers aplinkinius aiktelti. Visažistai sako, kad norint sukurti tobulą dieninį makiažą pakanka žinoti tris gudrybes.

Kosmetika

Labai svarbu naudoti tik kokybiškus gaminius. Jeigu piniginė neguminė arba nemėgstate švaistytis – profesionali dekoratyvine kosmetika internetu – atitiks kokybės ir kainos santykio reikalavimus. Kita vertus, internete galima ieškoti kosmetika pigiau is uzsienio arba kažko kas panašu į kosmetikos isparduotuve.

KosmetikaKad ir kaip bebūtų dekoratyvine kosmetika profesionalams yra kokybiškesnė, ji išlieka ilgiau, dažnu atveju, turi mažiau sulfatų ir todėl mažiau kenkia veido odai.

Originali kosmetika pigiau internetu, o jos užtenka ilgiau. Todėl tai geriausias pasirinkimas.

Krepšelis

Dekoratyvine kosmetika internetu pigiau, tačiau ką verta įsigyti? Žinoma, kiekvienu atveju reikia vertinti savo odos tipą ir būklę, polinkį į alergiją. Visgi, kiekvienos moters dekoratyvinė kosmetika turėtų būti sudaryta iš tokio rinkinio:

  • Maskuoklių rinkinėlis (Gali būti įvairių gamintojų specialios priemonės. Žalias skirtas raudoniui maskuoti, rožinis – paakiams, kūno spalvos – odos nelygumams ir spuogeliams);
  • Skysta pudra arba makiažo pagrindas;
  • Biri pudra – makiažui sutvirtinti;
  • Kontūravimo rinkinėlis (kontūrams paryškinti ir veido formoms padailinti);
  • Tušas;
  • Lūpų blizgis.

Internetu šį rinkinuką atsisiųsite per kelias dienas. Taip pat perkant internetu galima tikėtis didelės nuolaidos.

Eiliškumas

Kosmetika internetu is uzsienio, kad ir kokia kokybiška bebūtų (tarkim, kokybės simboliu tapusi chanel kosmetika internetu) turi ant veido gulti tvarkingais sluoksniais. Jų negalima sumaišyti arba praleisti. Kitu atveju rezultatas gali būti, ne toks koks tikėtasi.

Kosmetika internetu pirmuoju sluoksniu turėtų būti naudojami maskuokliai (rekomenduojama prieš tai pasitepti dieniniu kremu). Pradedame žaliu, kuris panaikina veido paraudimus. Vėliau tepame makiažo pagrindą ir naudojame kūno spalvos maskuoklį spuogeliams ir smulkiems nelygumams patepti.

Teisingai naudojama kosmetika internetu ar pirkta parduotuvėje turėtų būti lyg sutvirtinama biria pudra. Jos dėka makiažas išsilaikys ilgiau.

Kosmetika internetu trečiajame etape turėtų būti naudojama kontūravimui. Tai reiškia veido bruožams paryškinti. Kosmetika internetu dažnai tepama tik ant veido ir šiame etape pamirštama paryškinti kaklą. O veido ir kaklo spalvos turėtų nesiskirti.

Telieka paryškinti akis ir lūpas. Dieniniam makiažui naudojama kosmetika turėtų būti neryški – švelniai patepama tušu ir lūpų blizgiu.

1 komentaras “Trys visažistų paslaptys tobulam dieniniam makiažui sukurti

  1. O kokios žmonių nuomonės apie atistry kosmetiką? Girdėjau gerų atsiliepimų apie ją, kad tai natūralios ir ekologiškos priemonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *