Užuolaidų ir romanečių privalumai bei skirtumai

Užuolaidos Vilniuje,,GD CREATIONS“ siūlo platų užuolaidų, romanečių, aksesuarų ir namų interjero dekoravimui skirtų gaminių pasirinkimą. Įmonė taip pat siūlo dizainerio konsultacijos į namus ar biurą paslaugas tam, kad būtų atrastas tinkamiausias sprendimas jūsų interjerui. Jeigu niekaip neapsisprendžiate, kokį langų uždengimo variantą pasirinkti, šiame straipsnyje jums padėsime apsispręsti, pateikdami užuolaidų ir romanečių privalumus bei skirtumus.

  1. Užuolaidos Vilniuje – neabejotinai puošnus kambario elementas, alsuojantis stilingumu, o priklausomai nuo audinio, ir prabanga. Žemę šluojančios užuolaidos gali sukurti prašmatnaus įvaizdžio kambarį, tačiau romanetės taip pat gali būti modernios ir pagamintos iš blizgių audinių. Būtent blizgumas ir žvilgesys sukuria nepriekaištingą namų interjerą, todėl jei siekiate tokio efekto – jums tiks tiek užuolaidos, tiek romanetės.
  2. Romanetės pasižymi didesniu funkcionalumu negu užuolaidos. Jų priežiūra nereikalauja ypatingo dėmesio, jas paprasta nukabinti, o skalbti galima net ir skalbimo mašinoje. Taip pat ant romanečių kaupiasi kur kas mažesnis dulkių kiekis, nes jos pačios yra trumpesnės ir nesiekiančios grindų kaip užuolaidos. Romanetės uždengia visą langą horizontaliai, o užuolaidos – vertikaliai. Norėdami nukabinti užuolaidas nuo kabliukų užtruksite kur kas ilgesnį laiko tarpą, o išskalbus reikės lyginti.
  3. Romanetės rekomenduojamos vaikų kambariui labiau negu užuolaidos, nes jos yra trumpos. Toiame kambaryje vaikas jų nepasieks, o turint užuolaidas, dauguma šeimų gali paliudyti, jog jos yra mėgstamos vaikų, tampomos, kartais net nutraukiamos nuo prikabinimo elementų. Romanetės užtikrina šviesos nepatekimą į patalpą nakties metu, tačiau tai priklauso nuo pasirinkto audinio. Vaikų kambariams yra siūlomos įvairios raštuotos, linksmos medžiagos, kambariui suteikiančios jaunatviškumo, jaukumo ir erdvumo įspūdį.
  4. Tiek užuolaidas, tiek romanetes galima derinti tarpusavyje netgi tame pačiame kambaryje. Pavyzdžiui, galite įsigyti dienines romanetes ir naktines užuolaidas, kurios viena kitą papildys. Šis langų dekoravimo būdas gali tapti puikiu duetu, pasirinkus tinkamą jų derinį ir spalvų gamą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *