Virtuvės tendencijos 2016 (I dalis)

Virtuvės baldaiJeigu baldu salonas Vilniuje kasdien atrodo kaip viena įdomiausių vietų apsilankymui, o žurnalai su virtuvės baldų katalogais atrodo įdomiausi skaitiniai – turbūt ieškote, kaip įrengti savo naują virtuvę. Tačiau tam, kad virtuves baldai džiugintų ne tik šiandien, bet ir po kelių metų, vertėtų iš karto pasirinkti tokius, kurie dabar madingiausi, o vėliau irgi dar kurį laiką nepraras savo žavesio. Skinkite dieną, carpe diem, pirkite tai, kas dabar tik kyla ant bangos, tuomet džiaugsitės laimikiu ilgiau. Kokios yra dabartinės virtuvės baldų tendencijos?

Švelnių pastelinių spalvų paletė

Pirmiausia virtuvės baldai šiais metais įgauna vis daugiau pastelinių raminančių atspalvių. Kažkur staiga dingsta visi tie patarimai rinktis ryškių rėkiančių spalvų interjerą, nes panašu, kad nieko per daug su tokiu neprarėksi – vis tiek teks galiausiai prieiti prie švelnių pastelių. Taigi, jūsų alkio nei padidins, nei pamažins, tačiau nuotaiką tikrai pagerins švelnios pastelinės melsvos, rausvos, pilkos spalvos virtuvėje ir jų deriniai. Baldų salonai dabar jau pildosi tokiais baldais, o jūs galite patys nuspręsti, ar ši tendencija kaip tik jums, ar pereisite prie kitos.

80 – ųjų sugrįžimas su spindesiu

Kaip žinia, tendencijos dažniausiai būna skirtingos ir prieštaraujančios viena kitai. Tada žmonės lengviau išsirenka tai, kas tikrai jiems yra svarbiausia, artimiausia ir gražiausia, nes žmonių skoniai gali būti ir visiškai skirtingi. Tad šiuo metu madinga dar viena virtuvės baldų tendencija – tai spindinčių 80 – ųjų sugrįžimas. Taip taip, tų laikų, kai viską drebindavo David Bowie ir kitokių spindinčių rock punko atstovų pasirodymai. Spinditys disco kamuoliai, drabužiai su blizgučiais. Tai yra to laiko atributai, ir jie tarsi persikelia ir į šiuos laikus. Tad, jeigu norite, kad 80 – iejisugrįžta, pats laikas juos apgyvendinti virtuvėje. Kaip? Sukuriant interjerą, kuriame bus spindinčių, mozaikinių, metalinių ir keramikinių detalių.

Metalinis garų surinktuvas

Keistas elementas – senovinis metalinis garų surinktuvas, tarsi iš praėjusio šimtmečio restorano virtuvės. O ką, jūs tikėjotės, kad vintažas ateis tik į gėlėtus gobelenus ir antikvarinius baldus? Štai jums ir masyvus garo surinktuvas, primenantis praėjusio amžiaus visai kitokią technologinę revoliuciją.

Integruota virtuvė

Dar viena naujovė – pati mažiausia ir labiausiai integruota virtuvė. Jeigu jau seniau buvo madoje virtuvė, sujungta su svetaine, tai dabar virtuvė gali išdygti bet kuriame kambaryje, tam skirtoje nišoje arba sienoje, ir tai bus puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *