Žaidimo internetu vakarėlis: patarimai

Žaidžiu internetuNesvarbu, ar esate pažengęs žaidėjas, ar tik pradedantysis, tačiau žaidimas internetu labai dažnai gali tapti tokiu dalyku, kuris gali atnešti itin daug džiaugsmo. O ypatingai tada, kai tas žaidimas internetu yra socialus. Galima pagalvoti, kad internetas visada nutiesia draugystės kelius virtualiu būdu, tačiau dar linksmiau žaisti suorganizavus žaidimų vakarėlį (angl. „lan party“). Kaip suorganizuoti smagų žaidimų vakarėlį? Štai kam reikėtų pasiruošti.

Numatykite renginį ir apie jį paskelbkite

Dabar, kai visi yra užsiregistravę Feisbuke, paprasčiau to padaryti neįmanoma. Iš tiesų, tiesiog socialinėje paskyroje sukurkite renginį ir gražiai visus pakvieskite. Planuokite tai savaitgalį, tačiau geriau tokį, kada nusimato blogi orai, kada nebus kokių nors svarbių masinių švenčių. Mat žaidimų internetu vakarėlis nereikalauja gero oro, jis gali vykti paprastoje namų aplinkoje. Taigi, jis idealiai tinka tą savaitgalį, kai visi sėdi namie ir graužiasi, kad nėra ką linksmo nuveikti. Tačiau visgi planuokite bent savaite iš anksto, kad visi dalyviai galėtų numatyti tam laiką.

Pasiruoškite įranga

Kompiuterius, su kuriais bus žaidžiami kompiuteriniai žaidimai internetu, atsineš kiekvienas atskirai. Mes manome, kad jūs neturite tokių draugų, kurie neturėtų laptopo. Tačiau jums reikėtų parinkti tinkamą erdvę, kurioje tilptų visi žmonės. Joje reikėtų įrengti darbui kompiuteriu vietas. Tai turėtų būti vienokie ar kitokie stalai, kėdės. Reikėtų, kad būtų bent viena gera garso sistema, per kurią bus transliuojamas žaidimo garsas arba muzika. Kiekvienas dalyvis turi pasirūpinti ir geromis ausinėmis – jeigu norėtų klausyti savo žaidimo garso. Jeigu turite, tempkite viską, kas tinka, bet nėra būtina žaidimui – didelį ekraną, žaidimų konsolę, džoistiką. Taip pat būkite tikri, kad jūsų interneto ryšys yra tikrai geras. Gali reikėti papildomo modemo ir routerio (skirstytuvo), nes gal ne visiems išliks wi – fi kokybė, kai prie vieno ryšio prisijungs tiek žmonių. Kadangi žaisite internetu, tai puiku, jog neteks siųstis ir instaliuotis žaidimų – juos žaisite iškart internete. Pasirūpinkite gėrimais ir užkandžiais.

Praneškite kaimynams

Ar jūsų vakarėlis bus labai triukšmingas, priklausys nuo to, kokie žmonės susirinks. Tačiau gal per naktį leisite ir garsą per kolonėles. Jeigu gyvenate ne vieni – būtinai apie tokį vakarėlį įspėkite kitus. Kadangi tai bus savotiškai uždaras vakarėlis. Šiaip jame būti nėra prasmės, nebent žaidi. Ir taip pat, jeigu labai pralaidus namas garsui, praneškite kaimynams iš viršaus, apačios, ir abiejų šonų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *