Dažno persikraustymo privalumai

Sostinėje kasmet vis daugėja gyventojų, atsiranda naujakurių, statosi nauji NT projektai, atvažiuoja studentai, todėl nenuostabu, kad ir perkraustymo paslaugos Vilniuje yra reikalingos daug kam. Žmonės, kurie gyvena Vilniuje jau bemaž 10 metų, pripažįsta, kad nesigaili, jog nuolat kraustosi, nes tai patogus gyvenimo būdas, kol dar neperki savo būsto. Kokie yra persikraustymo privalumai, kai kraustomasi kas metus ar du?

Prisijaukinate visas miesto dalis

Baltas furgonasTikra tiesa, kad perkraustymo paslaugos Vilniuje reikalingos įvairiausiuose miesto rajonuose: Žirmūnuose, Antakalnyje, Šiaurės miestelyje, Naujamiestyje, Saulėtekyje, Pašilaičiuose, Justiniškėse, Fabijoniškėse, Šnipiškėse, Senamiestyje ir daugybėje kitų vietų. Žmonės nuomojasi ir perka būstus visur, todėl ir migravimas didelis. Populiariausi rajonai arčiau centro, štai, pavyzdžiui, Naujamiestis pastaruoju metu pasidarė itin populiarus. Saulius, dažnai besikraustantis, pripažįsta, kad jam persikraustymas yra tikras malonumas vien dėl to, kad jis taip plečia savo psicho žemėlapį. „Viena yra, kai tu tik kelis kartus esi buvęs kažkokioje vietoje mieste, arba kai tik pravažiuoji tam tikrą kvartalą galbūt pakeliui į darbą. Ir visai kas kita, kai tu pagyveni tam tikruose rajonuose. Tau įsirašo į atmintį tie kvartalai, tos vietos, tau ten gaminasi prisiminimai. Taip Vilnius tampa namais. Aš už tai, kad naujakuriai pradžioje dar pasinuomotų būstą skirtinguose rajonuose. Kai jauti, kad miestas yra tavo namai, esi labiau pilietiškas, jauti atsakomybę už savo namus“, – sako vyras.

Pakeičiate kaimynus, plečiate pažintis

Aušrinė sako, kad jai patinka kraustytis, nes pasikeičia kaimynai ir atsiranda naujos pažintys. „Tu lyg ir neplanuoji nieko išvis dėl kaimynų, bet jie iš tikro visada būna, kai tu kraustaisi. Tau rūpi tik kaina, vieta, patogumai, o kaimynai paskui natūraliai atsiranda. Jeigu tame pačiame name gyvena bendraminčių, tai jau prapleti ratą. Arba šunų vedžiotojų populiacija – visada šie žmonės tampa bendruomene, taigi, ir per tai pažįsti rajono žmones“, – sako Aušrinė.

Geriau suprantate savo poreikius

Psichologė Asta tikina, kad dažnai kraustantis žmogus geriau supranta savo poreikius prieš priimdamas sprendimą dėl būsto pirkimo. Tada jau žino, kur ir kaip jis nori gyventi.

Neapsikraunate daiktais

Kitas geras dalykas – visada galvojate apie tai, kad nereikia kaupti to, kas nereikalinga, nes apsikrausite daiktais. Pasiliekate tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia, ir taip daug geriau gyvenate. Nepaskęstate monotonijoje, nes viskas keičiasi – tai irgi privalumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *