Kokią reklamą galite spausdinti namuose?

Jei jūsų verslas ar idėja turi ribotą biudžetą reklamai, kaseciu pildymas ir savas printeris kai kuriuos sumanymus viešinimui vis tiek gali padėti įgyvendinti pigiau ir efektyviau. Nebūtina eiti į kopijavimo centrą, galima pasiskaičiuoti, kiek kainuos reklama, kuomet naudosite savo spausdintuvą, rašalą, kai tai bus jūsų pačių kasečių pildymas ir viskas eisis savarankiškai. Kokius reklaminius sprendimus patys galite pasidaryti pigiau, spausdindami namie su spausdintuvu, o ne kreipdamiesi į brangias spaustuves?

Bukletai pašto dėžutėms

PildymasNors niekas nemėgsta kai į daugiabučio laiptinę įsmunka neaiškus žmogus ir prikiša lankstinukų, visgi tai nutinka beveik kas dieną, nes toks reklamos ir viešinimo būdas turi tam tikrų gerų pasekmių. Taip galima pasiekti kai kuriuos tikslinius vartotojus, tai tampa įmanoma. Taigi, gal ir jūs ketinate tą daryti. Tik pagalvokite, kiek politinės reklamos į paprastą pašto dėžutę gaunate tuomet, kai rudenį artinasi kokie nors rinkimai. Visgi, pasirinkus kitą metą, o ne tą, kuomet visur vien tik mirga reklamos ir agitacijos rinkimų klausimais, galima visai neblogai pasireklamuoti ir šiuo paprastu, galima sakyti, klasikiniu būdu. Taigi, bukletai pašto dėžutėse gali būti ir jūsiškiai, jeigu tik gerai juos paruošite. Žmogus, gavęs bukletą, atkreips į jį dėmesį tik tuomet, jeigu šis bus iš tikrųjų to dėmesio vertas. Taigi, pirmas dalykas, kurį jums reikėtų padaryti – tai sugalvoti labai gerą, kabinantį turinį, kuris bus atspausdintas. Na o spausdinti galima galiausiai įvairiais būdais. Taip pat ir – su savo rašalo kasete ir spausdintuvu. Jei norite labiau išsiskirti, spausdinkite ant spalvoto ar atspalvį turinčio popieriaus, o ne balto.

Skelbimai kabinimui

Taip pat su paprastu spausdintuvu galima lengvai atsispausdinti ir plakatus – skelbimus, kurie galėtų pasklisti po kiemą ar po laiptinę. Taigi, galite padaryti ir šį darbą arba veiksmą, kaip pavadinsite. Paprastas spausdintuvas leis spausdinti A4 formato lapus ir tai bus nedideli paprasti plakatai.

Lankstinukai kavinėms

Jeigu norite pritraukti auditoriją, kuri kaip tik laisvalaikį leis kažkurioje kavinėje, tuomet spausdinsite jau kitokius lankstinukus. Gal jie turės įdomias lenkimo linijas, gal kažką kito, tačiau ir tokie lankstinukai bus įdomus pasirinkimas. Taigi, galėsite spausdinti juos ir pamatysite, kaip viskas pavyksta lengvai ir su nuosavu spausdintuvu. Čia svarbiau būtų turėti patikimų žmonių, kurie reikiamu metu užsiimtų gero turinio ir gražaus maketo sukūrimu. Jeigu šie dalykai bus prastos kokybės, su klaidomis, tuomet neaišku, ar tikrai kas nors norės juos skaityti.

1 komentaras “Kokią reklamą galite spausdinti namuose?

  1. Jeigu pasirinksit spausdinti gaminius namuose, nebūtinai reiškia, kad tikrai sutaupysite. Jeigu padarysite klaidą ir ją reikės ištaisyti reikės naujų bandymų ir jie jums kainuos. Jeigu darysitės darbus pas specialistus, tokius kaip – http://tilissystem.lt/ kurie turi daug daugiau žinių už jus tada labiau tikėtina, kad neprireiks nei vieno taisymo karto. Tada tikrai labiau susitaupys pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *