Patarimai persikraustant į naują būstą

Pervežimai LietuvojeVasarą puikus laikas kraustytis į naujus namus, pakeisti gyvenamą plotą bei aplinką. Vienintelė persikraustymo problema ir golvos skausmas – tai daiktų pervežimas, ypatingai jei turite ne tik labai daug daiktų, tačiau ir baldų. Laimei, šiandien galima pamiršti brangų transportavimą, nes daiktų pervezimo paslaugos pasižymi ne tik naujomis siūlomomis paslaugomis, tačiau ir ypatingai prieinama kaina. Be to, šiandien galite neieškoti žmonių, kurie padės pernešti sunkius baldus ar įmonių, kurios individualiai samdytų krovikus, nes pervežimo paslaugos siūlo įvairias papildomas paslaugas, pavyzdžiui krovikų nuoma, o tai vis dėlto kainuoja kur kas pigiau nei nuomotis kroviku ir pervežimą atskirai. Tačiau šiandien nutarėme aptarti kaip reikėtų pasiruošti persikraustymui, kad darbai vyktų sklandžiai ir nebūtų gaišinamas nei jūsų, jei pervežėjų laikas.

Būkite pasiruošę

Dažnai susiduriama su situacijomis, kad atvažiavus krovikams ar pervežėjams žmonės nebūna apskaičiavę pernešimo galimybių, nebūna susiorganizavę ar net susipakavę kai kurių daiktų. Todėl taip dažnai kyla užsitęsia darbai ir jie vyksta nesklandžiai. Atsiminkite, kad kuo daugiau laiko sugaišite, teks kuo daugiau sumokėti pinigų už perkraustymą, todėl patartina ruoštis dar prieš savaitę iki persikraustymo.

Organizuokite savo daiktus. Paprastai, pervezimo paslaugos siūlo ir daiktų pakavimo paslaugą, tačiau jei ja nesinaudosite, tuomet daiktus pradėkite pakuoti iš anksto. Susiskirstykite bei susipakuokite daiktus tam, kad darbai atvykus pervezejams vyktų sklandžiai ir tikrai žinotumėm kokioje dėžėje ką galima rasti. Nepamirškite atsikratyti ir nereikalingų daiktų, juk tai ne tik puiki proga padaryti generalinę tvarką, tačiau ir sumažinti darbų skaičių.

Būtinai išmatuokite daiktų pernešimo galimybes, nuo to priklausys jūsų sprendimas išmontuoti ar neišmontuoti jūsų baldus. Jei daiktą galima lengvai pernešti ir jis telpa laiptinėje ir pro duris, kam jį montuoti? Tačiau dažnai nutinka, jog neišmatavus laiptinių iš anksto, su daiktų išmontavimu susiduriama paskutinę minutę.

Gan svarbu pasirūpinti, jog maži vaikai ir augintiniai pabūtų pas artimuosius, draugus ar kaimynus, kol vyks perkraustymo darbai. Mat vaikas gali netyčia ir susižeisti ir nukentėti, kai aplinkui daug dėžių, išmontuotų baldų detalių ir kitų smulkmenų, o vykstant intensyviems darbams tai atidžiai prižiūrėti vaiko gal ir nepavykti. Lygiai tas pats galioja augintiniui, mat jis bet kada gali pabėgti pro pradarytas duris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *