Pavojingos pasaulio vietos, kuriose verta įrengti slaptavietes

MacysKai kuriose specifinėse vietose gyvenantiems žmonėms niekada nepamaišys, jeigu jų namuose ar kažkur po namu bus įrengta panic rooms. Paprastai žmonės žino how to build a safe room, jeigu tai yra aktualu. Tačiau tikrai geras slėptuves pasistatyti geriausiai pavyksta samdant meistrus, atvežančius seifą ir suinstaliuojančius visas saugumo sistemas. Kur gyvenant visada pravartu turėti savo panikos kambarius, seifus?

Meksikoje

Visi žino, kad Meksikoje siaučia didelis nusikalstamumas, o tokioje vietoje geriau visada pasistengti pasisaugoti. Daug žmonių yra įpainiota į narkotikų prekybą, taip pat daug žmonių dirba su nusikalstamu pasauliu. Tokiems žmonėms visada geriau saugoti savo privačią nuosavybę, kiek tai tik įmanoma patiems daryti. Taigi, slėptuvės prabangiuose namuose, dideli seifai už knygų lentynų – normali praktika, siekiant išsaugoti bent kažkiek savo nuosavybę, sveikatą, šeimas.

Italijoje

Dar viena vieta, nuolat garsėjanti savo nusikalstamumu mafijos tinklais – Italijoje. Čia taip pat pasitaiko, kad žmonės yra užpuolami, tačiau tai vyksta stambiais mastais. Vargu ar kažkas lyg niekur nieko įsiveržtų pas paprastus vidutiniškai gyvenančius žmones. Daugiausiai užpuolimų visgi būtų tuose namuose ir tose vietose, kur žmonės verčiasi narkotikų prekyba, kur yra dideli tarptautiniai narkotikų tinklai, kur nuolat atsiranda mafijos ir policijos bendradarbiavimo. Tačiau žmonės, kurie gyvena tame pasaulyje ir yra susiję su šiais ryšiais, turi kortomis žaisti atsargiai. Turiu omenyje, savo gyvenimo kortomis. Būtent dėl galimų apiplėšimų, visokių išpuolių, ir būtina turėti kažkur slėptuvę, saugyklą, kurioje būtų galima pasislėpti, jeigu to prireiktų.

Naujoje Zelandijoje

Čia nebus tokio nusikalstamumo, tačiau reikia saugotis stichijų. Nuostabioje vietoje esantis žemės kampelis visgi yra pavojinga vieta. Nors poilsiautojų čia kaskart atsiranda vis daugiau, ir žmonės noriai renkasi tokią poilsio vietą, visgi reikia labai saugotis. Ten nuolat gyvenantys žmonės galėtų grietai paaiškinti kodėl. Stichijos yra labai pavojingos. Gali bet kada prasidėti žemės drebėjimas, atsiristi cunamis, prasidėti tornadas. Tai baisūs dalykai ir geriau stengtis, kad taip neatsitiktų, taigi, jeigu gyvenate Naujoje Zelandijoje, jūs turbūt pagalvosite apie savo saugumą. Žmonės, kurie būtų užliejami vandens, nelengvai išgelbėjami. Nebent jie sugebėtų tiksliai atskleisti savo koordinates. Tada būtų įmanoma juos išgelbėti iš slaptavietės. Tuo tarpu gelbėjantis nuo tornado, tokio tipo slėptuvės būtų geriausias būdas apsisaugoti. Tvirtas seifo tipo saugumo kambarys turėtų būti įrengtas kažkur po namu ir ten turėtų ateiti visos komunikacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *