Grindjuostės: kaip išsirinkti?

GrindjuostėsApdailos detalės nors ir nėra pirmo būtinumo pirkinys remontuojant namus, tačiau be jų remontas niekuomet neatrodys užbaigtas. Viena iš tokių apdailos detalių yra baltos grindjuostės. Žinoma, spalva pasirenkama pagal interjere vyraujančias spalvas ir gali būti derinama prie sienų, durų, grindų, tačiau tai populiariausias pasirinkimas. Ką reikia žinoti apie grindjuosčių pasirinkimą?

Grindjuostės turi derėti prie kitų interjere vyraujančių spalvų. Tai pagrindinis patarimas. Galima derinti prie tam tikrų kitų detalių. Pavyzdžiui, prieškambaryje derinamos lauko durys ir grindjuostės. Kituose kambariuose galima bus derinti prie vidaus durų spalvos. Pavyzdžiui, vidaus durys rudos spalvos. Tokiu atveju reikės surasti grindjuostes, kurios taip pat yra tokios pačios rudos spalvos. Tiesa, ne visuomet pavyks suderinti spalvas, nes gali būti ir taip, kad nebus tokių pačių ar labai panašių spalvų durų ir grindjuosčių. Tokiais atvejais reikės rinktis kitą derinimo būdą.

Kaip dar vieną derinimo būdą galima paminėti galimybę derinti grindjuostes ir grindis. Tokius pasirinkimus daug lengviau priderinti, nes gamintojai atsižvelgia į tai, kokios grindų spalvos gaminamos ir gamina tokias grindjuostes. Geriausia pirkti to paties gamintojo grindų dangą ir grindjuostes. Jeigu, pavyzdžiui, grindų gamintojas gamina tik grindų dangas, tai gali būti sudėtinga surasti reikiamas spalvas tarp grindjuosčių, todėl žinodami, kad norėsite derinti grindų spalvą su grindjuostėmis, turite apie tai žinote ir atidžiai rinktis gamintojus.

Sienų ir grindjuosčių derinimas yra dar vienas puikus pasirinkimas. Pavyzdžiui, pas jus namuose yra baltos spalvos sienos, tai jums bus reikalingos baltos grindjuostės. Tokias tikrai rasite daugelyje parduotuvių. Be to, balta spalva labai gražiai atrodo interjere. Galima rinktis ir daugiau baltos spalvos, pavyzdžiui, prieškambaryje baltos spalvos lauko durys, grindjuostės ir sienos. Tokiu atveju garantuojamas lengvumo pojūtis tik įėjus į namus. Taip pat balta spalva optiškai didina erdvę, kas yra labai aktualu mažose patalpose. Tiesa, ne visi renkasi baltą spalvą, todėl galima rinktis ir kitas spalvas. Tik reikia žinoti, kad galima ne tik bandyti derinti sienų spalvas ir grindjuostes, bet ir įsigyti tokias grindjuostes, kurios gali būti dažomos, todėl su tokiu pasirinkimu bus daug paprasčiau suderinti sienų spalvą ir grindjuostes. Pabaigai galima pasakyti, kad reikia ne tik spalvas derinti, bet ir rinktis kokybiškas apdailos prekes, kas sukurs tinkamą interjerą ir leis ilgai neturėti problemų su pakitusiomis savybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *